Rustykalny ślub w plenerze niedaleko Warszawy


Krystyna i Sergiusz zdecydowali się na ślub w plenerze w niezwykłym i bardzo urokliwym Folwarku Białych Bocianów. Miejsce oddalone od Warszawy o zaledwie 30 km słynie z niebywałego, rustykalnego klimatu i choć samych bocianów nie dostrzegłem, to w folwarku można było zauważyć dużo mistycznych symboli czyniących ten dzień jeszcze piękniejszym. 

Rustykalny ślub i wesele niedaleko Warszawy

Bocian w polskiej kulturze symbolizuje nadejście wiosny i właśnie w pięknym wiosennym maju miałem przyjemność fotografować uroczystość zaślubin Krystyny i Sergiusza. Ich ceremonia odbyła się na dziedzińcu folwarku i poprzez połączenie uczuć nowożeńców z otaczającą naturą i ciepłymi promieniami słońca, była naprawdę magiczna. 

Magii chwili dodawały także rustykalne dekoracje ślubne – nie brakowało minimalistycznej białej gipsówki, ręcznie plecionych makram czy urokliwych lampek zawieszonych pomiędzy drzewami. Poza tym sam Folwark Białych Bocianów to idealne miejsce niedaleko Warszawy na ślub w stylu boho, retro czy rustykalnym – świadczą o tym drewniane sklepienia sali weselnej, drewniane podłogi, klimatyczna stara cegła i wiele, wiele więcej. A dla spragnionych odpoczynku na łonie natury w gronie najbliższych, Folwark będzie doskonały na ostatnio popularne slow wedding. 

Sesja ślubna w plenerze

Niegdyś na sesję ślubną poświęcało się cały dzień, uprzednio korzystając z usług fryzjera i wizażystki. Obecnie odchodzi się od tego typu sesji, wybierając jej krótszą odsłonę. Na taką też sesję ślubną w plenerze zdecydowali się Krystyna z Sergiuszem. Podczas wesela dyskretnie wymknęliśmy się gościom i skorzystaliśmy z urokliwych okolic folwarku, łapiąc ostatnie promienie złotej godziny. 

Fotograf na ślub plenerowy Warszawa

Ślub w plenerze w Folwarku Białych Bocianów był niepowtarzalny, niespieszny i prawdziwie rodzinny. Była to zasługa przede wszystkim wspaniałych emocji pary młodej oraz towarzystwa najbliższych, ale i swojskiego, rustykalnego klimatu wyczarowanego za pomocą naturalnych dekoracji. Jeżeli i Wam marzy się równie niepowtarzalna pamiątka, skontaktujcie się ze mną. Co prawda mieszkam w Warszawie, lecz moim miejscem pracy jest cały świat 🙂