Sesja Przedślubna We Wschodnim Londynie


Chiara i Rafał od niemal dwóch lat tworzą niesamowitą parę, oboje pochodzą z odległych od siebie miejsc. To tutaj w Londynie spotkała się Sycylia z Polska i zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Do Rafała i Chiary przyleciałem zaraz po otwarciu granic latem w okresie pandemii. To niesamowite popołudnie rozpoczęliśmy od lunchu w uroczej restauracji na Greenwich, a następnie udaliśmy się w kierunku National Maritime Museum przechodząc przez Greenwich Park.

Miejska sesja zdjęciowa w Londynie

Greenwich Park to jeden z piękniejszych i bardziej uroczych parków w Londynie, pokonując go na początku jest niepozornie, lecz za chwilę ukaże się nam piękny widok na cały wschodni Londyn w tym niezwykle bajeczne Canary Wharf. To tam właśnie o zachodzie słońca skończyliśmy zdjęcia 🙂

Pierwsza sesja w życiu

Zdjęcia przedślubne to dla wielu pierwsze doświadczenia w roli modela przed fotografem. Dla wielu bywa to trochę stresujące na początku, dlatego często na samym początku padają pytania „co mam teraz robić?, albo „jak się mam ustawić?” 🙂 Zawsze odpowiadam – nic 🙂 , oraz proszę nie ustawiajcie się, tylko bądźcie sobą. Zawsze najlepsze zdjęcia mamy wtedy, kiedy zapomnimy o tym, że jest to sesja. Po prostu się wygłupiamy, robimy coś szalonego, śmiesznego, a ja już z tych momentów uchwycę te szczególne.