Sesja Narzeczeńska w Warszawie


W 2019r jesień przyszła trochę szybciej, bo już w połowie września. Z Ewa i Piotrkiem znaleźliśmy się na Facebook-u pewnego deszczowego dnia pod koniec września. Umówiliśmy się wtedy na krótką sesje narzeczeńską w pierwszy słoneczny dzień, kiedy będziemy mieli wspólnie dwie godziny na zrobienie zdjęć.

Zdjęcia narzeczeńskie po pracy.

Sesja narzeczeńska Ewy i Piotrka odbyła się tuż po ich pracy w piątek, po godzinie 16 w samym centrum Warszawy. Spotkaliśmy się pod fontanną niedaleko jakże kontrowersyjnego na wizualnej mapie stolicy PKIN i ruszyliśmy na spacer po okolicy. Możecie sobie wyobrazić jak bardzo zatłoczone jest to miejsce w godzinach szczytu w piątek po południu. Natomiast Ewie i Piotrkowi nie przeszkadzało to wcale i udało nam się zbudować trochę szaloną atmosferę, żeby uwiecznić na zdjęciach ich wyjątkowe uczucie.

Miejska sesja narzeczeńska

Sesja zdjęciowa w mieście, a zwłaszcza w godzinach szczytu to nie lada wyzwanie dla fotografa i dla pary. Warszawa pod tym względem jest trochę znacznie bardziej wymagająca niż inne miasta, bo jest to chyba najbardziej zatłoczone miejsce w Polsce o tej porze dnia. Ruch, gwar ulicy i spojrzenia przechodniów, to wszystko potrafi odciągnąć uwagę zakochanych, jednocześnie krępując ich. Na szczęście Ewa i Piotr spisali się świetnie w tych specyficznych warunkach. Swobodni, skupieni na sobie, nie zwracający uwagi na otoczenie, wpatrzeni w siebie.

Sesja narzeczeńska przed ślubem

Sesja Narzeczeńska, nazywana często sesją przed-ślubną –  czy warto? Dlaczego nie 😉 Przede wszystkim dla wielu Par to pierwsze spotkanie z fotografem podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jest wtedy okazja do zobaczenia podczas krótkiego spaceru oraz kilku spędzonych chwil z fotografem z czym to się tak naprawdę je 😉 Spędzamy razem godzinkę lub dwie, włóczymy się po wcześniej umówionej okolicy, rozmawiamy i robimy zdjęcia. Przez ten czas trochę się poznajemy i potem, w dniu ślubu nie jestem „Panem fotografem” a po prostu„Michałem” a to duża różnica, zwłaszcza w kwestii naturalnych zdjęć, które są dla Nas ważne! Czujecie wtedy więcej luzu i nie krępuje Was dźwięk migawki. Kolejny plus to zdjęcia, które z perspektywy czasu stają się z roku na rok coraz bardziej wyjątkowe. Podczas sesji narzeczeńskiej jesteście w swoich naturalnych strojach, zachowujecie się swobodnie, tak jak na codzień. Bez specyficznego stresu, który często pojawia się w dniu ślubu. W odróżnieniu do sesji w oficjalnych strojach ślubnych, dla wielu zdjęcia w mniej oficjalnym wydaniu są bardziej cenne z perspektywy czasu.

Myślicie o podobnej sesji? Napiszcie do mnie 😉

Privacy Preference Center