Sesja Przedślubna na Plaży nad Wisłą


Koniec roku 2019 to pogodowy rollercoaster. Kiedy już w połowie września wszyscy myśleliśmy, że to koniec dobrej pogody i słońca, a temperatura mocno spadła, przyszło sporo deszczu i wiatru. To pod koniec października lato wróciło! Nie uwierzycie, ale ta sesja odbyła się 20 października na plaży nad Wisłą pod Warszawą!

Zdjęcia narzeczeńskie na plaży

Z Pauliną i Patrykiem pierwszy raz spotkaliśmy się w Szarej Eminencji na Warszawskiem Ursynowie. Z tym miejscem łączy ich wiele, dlatego zdecydowali, że o najważniejszym dniu w ich życiu będą rozmawiali właśnie tam. Już od samego początku zaczęliśmy  rozumieć się bez słów i nadawać na tych samych falach. Nie inaczej było gdy znów spotkaliśmy się, tym razem zdjęciach narzeczeńskich. Zdecydowaliśmy, że chcemy je zrobić na plaży nad Wisłą.

Sesja narzeczeńska na Nadwiślańskiej Plaży

Zdjęcia przedślubne to dla wielu par pierwsze spotkanie z profesjonalnym obiektywem i jest to spotkanie zazwyczaj kluczowe jeżeli chodzi o efekt końcowy całego materiału ślubnego. Już tłumaczę dlaczego. 🙂 Sesja narzeczeńska to okazja do tego żeby przełamać obawy i lęki przed byciem fotografowanym, bo zazwyczaj mamy z tym do czynienia pierwszy raz w życiu. W przypadku Pauliny i Patryka udało się stan zapomnienia o byciu na sesji osiągąć w bardzo krótkim czasie. 🙂 To bardzo ważne dla mnie, bo tylko wtedy możemy osiągnąć prawdziwy naturalny efekt zdjęć. Razem z Pauliną i Patrykiem wybraliśmy bliskie zarówno w sensie fizycznym jak i mentalnym dla nich miejsce – Ciszyca nad Wisłą.

Zdjęcia przedślubne na luzie

Zdjęcia podczas spaceru na plaży zaczęliśmy już od samego przejścia Wału. Od samego początku Paulina z Patrykiem podpytywali mnie jak mają pozować i co mają robić, a ja skutecznie zbywałem ich tym, że nic nie muszą robić, poza skupieniem na tym żeby spędzić wspólnie ze sobą dobrze czas, a ja spróbuje złapać z tego jakieś fajne kadry. 🙂 Na szczęście szybko udało nam się zapomnieć o atmosferze pozowania i wpaść w totalny luz, czego efektem jest materiał, który możecie obejrzeć poniżej. Zapraszam 🙂

Myślicie o podobnej sesji? Napiszcie do mnie 😉